Login lemu.dk

Få adgang til over 300.000 forskellige produkter

Indtast din e-mail og få tilsendt din kode:

Fortryd
da

Fluke test kabel sæt singelmode 9µm SC/LC

Fluke Networks
{{StockInfo.NotAllowedReason}}
{{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.DisplayName}} ({{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.Amount|number}} {{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.Uom}})
{{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.DeliveryTimeTxt}}
Leveringstid ej oplyst
{{stck.StockInfo.SecondaryStockLocation.DisplayName}}: {{stck.StockInfo.SecondaryStockLocation.Amount|number}} {{stck.StockInfo.SecondaryStockLocation.Uom}}
Særlige returbetingelser

Produktbeskrivelse

Typenr.:
LM Nr.:
Eget Varenr.:
4335564
7898108670
-
Rabatkode:
UNSPSC (v. 19.0501):
HS Code:
80190777
41113716
90308990
Fluke Singlemode testreference kabelsæt. Bruges til testning af LC termineret fiber Indeholder: 2 stk. 2m kabel SC/LC 2 stk. 2m kabel LC/LC
Leverandørens typenr.SRC-9-SCLC-KIT
Fibertype9µm
;