12V LED Driver 120W IP67 ELG-150-12 Mean Well Image #0
12V LED Driver 120W IP67 ELG-150-12 Mean Well Image #1
12V LED Driver 120W IP67 ELG-150-12 Mean Well Image #2
12V LED Driver 120W IP67 ELG-150-12 Mean Well Image #3
12V LED Driver 120W IP67 ELG-150-12 Mean Well
  • EAN no.: 5713416000650
  • LM no.: 7826990931
  • Supplier: Develtron Light ApS
Must login for adding to cart
Description
Type no.: VN22604
Promotion code: 80110175040
UNSPSC (v. 19.0501): 39111800
HS Code: 85043100
Mean Well LED power supply, 120W, 12Vdc, IP67.