12V LED Driver 200W IP67 ELG-200-12 Mean Well Image #0
12V LED Driver 200W IP67 ELG-200-12 Mean Well Image #1
12V LED Driver 200W IP67 ELG-200-12 Mean Well Image #2
12V LED Driver 200W IP67 ELG-200-12 Mean Well Image #3
12V LED Driver 200W IP67 ELG-200-12 Mean Well
  • EAN no.: 5713416000674
  • LM no.: 7862990490
  • Supplier: Develtron Light ApS
Must login for adding to cart
Description
Type no.: VN22606
Promotion code: 80110175040
UNSPSC (v. 19.0501): 39111800
HS Code: 85043100
Mean Well power supply, 150W, 12Vdc and IP67.