  • EAN no.: 7332552012815
  • LM no.: 3326005498
  • Supplier: Schneider Electric
Must login for adding to cart
Description
Type no.: 6552054000
Promotion code: 80080498010
UNSPSC (v. 19.0501): 26101754
HS Code: 90262020
Specifications
Analogue output 0 V ... 5 V
FALSE
Analogue output 0 V ... 2 V
FALSE
Analogue output 2 V ... 10 V
Ambient temperature
Analogue output 0 V ... 10 V
TRUE
Analogue output 0 mA ... 20 mA
Analogue output 4 mA ... 20 mA
Measuring range
0 - 16
Output signal
0 - 10 V