Milwaukee 1250W Angle Grinder 125mm AG 16-125INOX PTM Image #0
Milwaukee 1250W Angle Grinder 125mm AG 16-125INOX PTM Image #1
Milwaukee
Milwaukee 1250W Angle Grinder 125mm AG 16-125INOX PTM
Description
Type no.: 4933407345
Promotion code: 40120369192
UNSPSC (v. 19.0501): 27112708
HS Code: 84672951
Powerful, 1520 W "PROTECTOR-MOTOR" with epoxy resin coated field and Heavy Duty winding protection for increased life time of tool