Milwaukee 18V ANGLE GRINDER M18 FSAG125X-0 Image #0
Milwaukee 18V ANGLE GRINDER M18 FSAG125X-0 Image #1
Milwaukee 18V ANGLE GRINDER M18 FSAG125X-0 Image #2
Milwaukee 18V ANGLE GRINDER M18 FSAG125X-0 Image #3
Milwaukee 18V ANGLE GRINDER M18 FSAG125X-0 Image #4
Milwaukee
Milwaukee 18V ANGLE GRINDER M18 FSAG125X-0
Description
Type no.: 4933478701
Promotion code: 40120369001
UNSPSC (v. 19.0501): 27112749
HS Code: 84672920
Delivering corded performance similar to a 1200 W grinder
Anti-vibration side handle for lower vibration
Integrated FIXTEC™ system for tool-free wheel change
Slim handle design
Removable dust screen to prevent debris entrance, prolonging motor life
125 mm keyless guard for great cutting capacity and fast guard adjustment without using a key