NOBØ heating cable NUC18W/1M Image #0
NOBØ heating cable NUC18W/1M
  • EAN no.: 8590875347888
  • LM no.: 0978562269
  • Supplier: Glen Dimplex
Must login for adding to cart
Description
Type no.: X-64591229
Promotion code: 80150049050
UNSPSC (v. 19.0501): 26121601
HS Code: 85168080
Heating cable 18W / m available from 1600W-2600W. Connection 230V.