OSRAM Quicktronic professional optimal 1X18-40/220-240 Image #0
Ledvance lyskilder
OSRAM Quicktronic professional optimal 1X18-40/220-240
  • EAN no.: 4008321873743
  • LM no.: 5649001892
  • Supplier: LEDVANCE LYSKILDER
Must login for adding to cart
Description
Type no.: 4008321873743
Promotion code: 80100190061
UNSPSC (v. 19.0501): 39111801
HS Code: 85041080
ECG for FL and CFL - not dimmable. Product benefits: • Long lamp life •
VDE/VDE EMC certified system •
Very high energy efficiency due to cut-off technology • Areas of application: •
Modernization of existing systems. Product features: • Supply voltage: 220…240 V • Line voltage: 198…264 V •
Line frequency: 0 Hz, 50 Hz…60 Hz •