OSRAM Quicktronic QTZ8 1X36/220-240 Image #0
OSRAM Quicktronic QTZ8 1X36/220-240
  • EAN no.: 4008321863287
  • LM no.: 5649002147
  • Supplier: LEDVANCE LYSKILDER
Must login for adding to cart
Description
Type no.: 4008321863287
Promotion code: 80100190061
UNSPSC (v. 19.0501): 39111801
HS Code: 85041080
Public buildings, sports halls, strip lighting • Suitable for luminaires of protection class I. Product features: • Supply voltage: 220…240 V • Line voltage: 198…264 V • Line frequency: 50 Hz | 60 Hz • Energy Efficiency Index EEI: A2