Power Supply 230Vac IP66 for 2x LED Ulisse EVO with Twilight Sensor UPTIRPS230N Image #0
Pelco
Power Supply 230Vac IP66 for 2x LED Ulisse EVO with Twilight Sensor UPTIRPS230N
  • EAN no.: 0700880438961
  • LM no.: 7886333745
  • Supplier: MOTOROLA - PELCO
Must login for adding to cart
Description
Type no.: UPTIRPS230N
Promotion code: 80140970040
UNSPSC (v. 19.0501): 46171600
HS Code: 84718000
Input voltage: 230Vac, 50/60Hz
Output: 24Vac, 8A
Max load: 200W (for two LEDs)
Twilight sensor: Integrated
Status output: Dry contact (NO)
Cable section (power): 2.5–4 mm²
Cable section (signal): 20–26 AWG
IP rating: IP66, TYPE 4X
Operating temperature: -40°C to +55°C