Schumacher SOS Boostere - MICRO 12V/1000CA Image #0
Schumacher SOS Boostere - MICRO 12V/1000CA
  • EAN no.: 5425038530261
  • LM no.: 4443171317
  • Supplier: CEPELO A/S
Must login for adding to cart
Description
Type no.: SCH861011
Promotion code: 45200470
UNSPSC (v. 19.0501): 26101759
HS Code: 85044060
Voltage: 12V
Starting current: 1000A
Size: 375 X 110 X 320 mm