539-825N LÆSESKALA AT715-1800MM Image #0
539-825N LÆSESKALA AT715-1800MM Image #1
539-825N LÆSESKALA AT715-1800MM
  • EAN nr. : 4550501371650
  • LM nr. : 4255398250
  • Leverandør : MITUTOYO NEDERLAND BV
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: 539-825N
Rabatkode: 40200903458
UNSPSC (v. 19.0501): 23153031
HS Code: 90173000
Nøjagtighed 300 til 500 mm ±5 µm 600 til 1800 mm ±7 µm 2000 til 3000 mm ±10 µm
Maks. aflæsningshastighed 50 m/min. Signalperiode 20 µm
Driftstemperatur 0-45 °C