DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe AKS50-16DIN 50/70mm² RM/RE + 16mm² Image #0
DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe AKS50-16DIN 50/70mm² RM/RE + 16mm² Image #1
DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe AKS50-16DIN 50/70mm² RM/RE + 16mm²
  • EAN nr. : 5703484626005
  • LM nr. : 2921626008
  • Leverandør : Elpress
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: 3406-166500
Rabatkode: 8004017301110
UNSPSC (v. 19.0501): 39121405
HS Code: 85369010
DIN 46235 Bimetal pressemuffe AKS50-16DIN
Materiale: Al DIN 40501 / E-Cu DIN 40500
Til 50mm² flerkoret (klasse 2) og 70mm² massiv (klasse 1) Al-leder i.h.t. IEC 60228
Til 16mm² fåtrådige (klasse 2) Cu-leder i.h.t. IEC60228.