DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe AKS70-35DIN 70/95mm² RM/RE + 35mm² Image #0
DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe AKS70-35DIN 70/95mm² RM/RE + 35mm² Image #1
DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe AKS70-35DIN 70/95mm² RM/RE + 35mm²
  • EAN nr. : 5703484626609
  • LM nr. : 2921626600
Beskrivelse
Type nr.: 3406-172000
HS Code: 85369010
DIN 46235 Bimetal pressemuffe AKS70-35DIN
Materiale: Al DIN 40501 / E-Cu DIN 40500
Til 70mm² flerkoret (klasse 2) og 95mm² massiv (klasse 1) Al-leder i.h.t. IEC 60228
Til 35mm² fåtrådige (klasse 2) Cu-leder i.h.t. IEC60228.