DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe profil AKS70-50DIN-PR 70/95mm² SM/SE + 50mm² Image #0
DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe profil AKS70-50DIN-PR 70/95mm² SM/SE + 50mm² Image #1
DIN 46235 Al/Cu-pressemuffe profil AKS70-50DIN-PR 70/95mm² SM/SE + 50mm²
  • EAN nr. : 5703484626777
  • LM nr. : 2921626778
Beskrivelse
Type nr.: 3406-173500
HS Code: 85369010
DIN 46235 Profil-/Sektorformet Bimetal pressemuffe AKS70-50DIN-PR
Materiale: Al DIN 40501 / E-Cu DIN 40500
Til 70mm² flerkoret (klasse 2) og 95mm² massiv (klasse 1) Al-leder i.h.t. IEC 60228
Til 50mm² fåtrådige (klasse 2) Cu-leder i.h.t. IEC60228.