Makita 18V Stanghækkeklippe 500mm DUN500WZ solo Image #0
Makita 18V Stanghækkeklippe 500mm DUN500WZ solo Image #1
Makita 18V Stanghækkeklippe 500mm DUN500WZ solo
  • EAN nr. : 0088381894715
  • LM nr. : 4486804733
  • Leverandør : Makita
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: DUN500WZ
Rabatkode: 40120435001
UNSPSC (v. 19.0501): 27112014
HS Code: 84678900
Stærk kulfri 18V stanghækkeklipper med justerbar klippehoved. Velegnet til klipning på svært tilgængelige steder. Klippekapacitet op til Ø 23,5 mm. Leveres uden batteri og lader.