Motordrev MT400/630 Com. 230VAC Image #0
Motordrev MT400/630 Com. 230VAC
  • EAN nr. : 3606480020261
  • LM nr. : 3322709400
  • Leverandør : Schneider Electric
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: LV432652
Rabatkode: 80080488245
UNSPSC (v. 19.0501): 39121601
HS Code: 84128080
Motordrev MT400...630 kommunikation 230VAC. enhedens korte navn: kommunkationsmotor mekanisme modul med SDE adapter - Produkttype: motormekanisme - enhedens anvendelse: automatisk fjeder charging - serie kompatibilitet: Compact - Compact NSX, StrømPact Multistandard - Kompatibilitet: PowerPact L-Frame - [In] mærkestrøm: 400 A, 630 A. Fordele: .. Applications: .. Fordele: Direkte adgang til energieffektivitet, Sikkerhed og beskyttelse, Energimåling og kontrol, Stabil driftsituation.. Applications: Beskyttelse og overvågning af elektriske lavspændingsinstallationer:, Standardanvendelsesområder: industrier, bygninger, infrastruktur, Bestemte anvendelsesområder, der kræver en høj ydeevne uden høje omkostninger: Processer, stålindustri, marine, Motorbeskyttelse, Kontrol og adskillelse med lastadskillere, Omkobler-systemer..
Specifikationer
Udførelse af drev
Motordrev
Spændingstype for betjening
AC
Spolespænding AC 60 Hz
Spolespænding AC 50 Hz