Prebena 18V Sømpistol PKT8-PR100 1x4,0Ah Image #0
Prebena 18V Sømpistol PKT8-PR100 1x4,0Ah
  • EAN nr. : 4016429069722
  • LM nr. : 4438995294
  • Leverandør : Folke-Larsens Eftf.
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: 65110
Rabatkode: 4028054078210
UNSPSC (v. 19.0501): 27112716
HS Code: 84679200
Prebena PKT8-PR100 18v akku sømpistol med 1 batteri og lader, 34 63-100 mm
Akku sømpistol med super god balance og justerbar slagdybde. Uafhængig af kompressor, ledning, slange og gas. Kan anvendes ude som inde uafhængigt af vejrforhold. Leveres med luft patron. Enkelt- og flerskudsaftrækker. Nem aftagelig magasin. Sekunder pr. skud : 1,5 sek Super god balance. Service venlig. Passer til følgende søm: Længde: 65 mm x 100 mm Diameter: 2,8 – 3,1 mm Vinkel : 34 Gr. Sømhoved: D-hoved og fuldhoved