Schumacher SOS Boostere Micro 12V/1000CA Image #0
Schumacher SOS Boostere Micro 12V/1000CA
  • EAN nr. : 5425038530261
  • LM nr. : 4443171317
  • Leverandør : CEPELO A/S
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: SCH861011
Rabatkode: 45200470
UNSPSC (v. 19.0501): 26101759
HS Code: 85044060
Spænding: 12V
Startstrøm: 1000A
Størrelse: 375 X 110 X 320 mm