Timer 17,5mm forsinket frafald med kontrolindgang 0,1s-100t 1 C/O 5A 24VDC/24-240VAC Image #0
Timer 17,5mm forsinket frafald med kontrolindgang 0,1s-100t 1 C/O 5A 24VDC/24-240VAC Image #1
Timer 17,5mm forsinket frafald med kontrolindgang 0,1s-100t 1 C/O 5A 24VDC/24-240VAC Image #2
Schneider Electric
Timer 17,5mm forsinket frafald med kontrolindgang 0,1s-100t 1 C/O 5A 24VDC/24-240VAC
  • EAN nr. : 3606480552694
  • LM nr. : 7523006597
  • Leverandør : Schneider Electric
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: RE17RCMU
Rabatkode: 80080463215
UNSPSC (v. 19.0501): 39121105
HS Code: 91070000
Zelio RE17 serien er en kompakt serie af timere til nem montering på en DIN-skinne i en tavle.
Med sine kun 17,5 mm. i bredden optager den kun ganske lidt af den værdifulde plads i tavlen og timerens udformning gør at den kan placeres bag en afdækning i tavlefronten såfremt dette ønskes.
Forsyningsspændingen kan være 24VDC eller 24-240V AC.
Den maksimale belastning på kontaktsættet er 5A.