Blå Bosch GSR12V-35FC 2X3A GFA L-BOXX Skruemaskine Image #0
Blå Bosch GSR12V-35FC 2X3A GFA L-BOXX Skruemaskine Image #1
Blå Bosch GSR12V-35FC 2X3A GFA L-BOXX Skruemaskine Image #2
Blå Bosch GSR12V-35FC 2X3A GFA L-BOXX Skruemaskine Image #3
Blå Bosch
Blå Bosch GSR12V-35FC 2X3A GFA L-BOXX Skruemaskine
Beskrivelse
Type nr.: 06019H3001
Rabatkode: 40120269150
UNSPSC (v. 19.0501): 23241635
HS Code: 84672920
GSR 12V-35 FC batteridrevet Professional bore-/skruemaskine med børsteløs motor er det mest alsidige værktøj til alle opgaver i 12 V-kategorien. FlexiClick System omfatter fire tilbehørsdele (10 mm borepatron, låsbar bitholder, vinkeladapter og forskudt vinkeladapter), som nemt kan udskiftes, kombineres og justeres med op til otte konfigurationer for optimal fleksibilitet. Dette værktøj er ekstremt kompakt og samtidig meget kraftigt med en ydelse på 35 Nm og 1.750 o/min., hvilket sikrer optimal håndtering, og det er perfekt til arbejde på vanskeligt tilgængelige steder. Den børsteløse motor og Electronic Motor Protection forhindrer overbelastning og forlænger værktøjets levetid.
Dette værktøj er perfekt til boring og skruning i træ (32 mm) og stål (10 mm). Det er kompatibelt med alle Bosch Professional 12 V-batterier og -ladere.
GSR 12V-35 FC Professional har desuden 2 gear, Autolock, bælteclips/-krog, bitholder, indikator for ladestatus, Electronic Cell Protection, LED-lys, Li-ion-batteri, metalgearkasse, højre-venstre-rotation og valg af hastighed.
Inkluderet:
L-BOXX 102
Borepatronforsats GFA 12-B
Hurtiglader GAL 12V-40 Professional
2 x batterier GBA 12V 3.0Ah