Milwaukee M18 BLSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V Image #0
Milwaukee M18 BLSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V Image #1
Milwaukee
Milwaukee M18 BLSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V
Beskrivelse
Type nr.: 4933492643
Rabatkode: 40120369001
UNSPSC (v. 19.0501): 27112704
HS Code: 84672920
MILWAUKEE M18 kulfri 125 mm vinkelsliber med samme ydeevne som en 800 W ledningsdrevet vinkelsliber. Integreret FIXTEC system til værktøjsfrit hjulskifte. 11.000 omdr./min - optimeret til alle skæreopgaver. Sikkerhedskobling - beskytter brugeren mod tilbageslag. 125 mm beskyttelsesskærm - stor skærekapacitet og hurtig justering uden at bruge en nøgle. Slankt design. Låsbar afbryder. Line-lock-out funktion forhindrer automatisk opstart. Vægt med batteri 2,4 kg. Leveres uden batterier og lader.