Milwaukee M18 FSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V Image #0
Milwaukee M18 FSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V Image #1
Milwaukee M18 FSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V Image #2
Milwaukee M18 FSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V Image #3
Milwaukee M18 FSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V Image #4
Milwaukee
Milwaukee M18 FSAG125X-0 Vinkelsliber 125MM 18V
Beskrivelse
Type nr.: 4933478701
Rabatkode: 40120369001
UNSPSC (v. 19.0501): 27112749
HS Code: 84672920
Leverer samme kraft som en 1200 W ledningsbaseret vinkelsliber.
Integreret FIXTEC-system til skiveskift uden brug af værktøj.
Slankt design.
Aftagelig støvskærm forhindrer snavs i maskinen og forlænger motorens levetid.
125 mm beskyttelsesskærm - stor skærekapacitet og hurtig justering af uden at bruge en nøgle.