Milwaukee M18 FSAGF125XPDB-0X Vinkelsliber 125MM 18V Image #0
Milwaukee M18 FSAGF125XPDB-0X Vinkelsliber 125MM 18V Image #1
Milwaukee
Milwaukee M18 FSAGF125XPDB-0X Vinkelsliber 125MM 18V
Beskrivelse
Type nr.: 4933478439
Rabatkode: 40120369192
UNSPSC (v. 19.0501): 27112749
HS Code: 84672920
M18 FUEL 125 mm vinkelsliber med flad hovedprofil og samme kraft som en 1200 W ledningsbaseret maskine.