Milwaukee M18 ONEFSAG125XPDB0X Vinkelsliber 125MM 18V Image #0
Milwaukee M18 ONEFSAG125XPDB0X Vinkelsliber 125MM 18V Image #1
Milwaukee M18 ONEFSAG125XPDB0X Vinkelsliber 125MM 18V Image #2
Milwaukee
Milwaukee M18 ONEFSAG125XPDB0X Vinkelsliber 125MM 18V
Beskrivelse
Type nr.: 4933478434
Rabatkode: 40120369192
UNSPSC (v. 19.0501): 27112749
HS Code: 84672920
M18 FUEL ONE-KEY 125 mm vinkelsliber med samme kraft som en 1200 W ledningsbaseret maskine.