Strømforsyning 120Vac IP66 Til 2x LED Ulisse EVO Med Lyssensor UPTIRPS120UL Image #0
Pelco
Strømforsyning 120Vac IP66 Til 2x LED Ulisse EVO Med Lyssensor UPTIRPS120UL
  • EAN nr. : 0700880438954
  • LM nr. : 7886333732
  • Leverandør : MOTOROLA - PELCO
Du skal være logget ind på Lemvigh-Müller for at lægge i kurv.
Beskrivelse
Type nr.: UPTIRPS120UL
Rabatkode: 80140970040
UNSPSC (v. 19.0501): 46171600
HS Code: 84718000
Indgangsspænding: 120Vac, 50/60Hz
Udgang: 24Vac, 8A
Effektforbrug: Maks. 200W (til to LED'er)
Lyssensor: Indbygget ON/OFF-funktion
Status-udgang: Tør kontakt (NO)
Kabeltilslutning (strøm): 2,5–4 mm²
Kabeltilslutning (signal): 20–26 AWG
Kapslingsklasse: IP66
Temperatur: -40°C til +55°C