Login lemu.dk

Få adgang til over 300.000 forskellige produkter

Indtast din e-mail og få tilsendt din kode:

Fortryd
da

Fluke test kabel sæt multimode 62,5µm SC/LC

Fluke Networks
{{StockInfo.NotAllowedReason}}
{{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.DisplayName}} ({{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.Amount|number}} {{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.Uom}})
{{stck.StockInfo.PrimaryStockLocation.DeliveryTimeTxt}}
Leveringstid ej oplyst
{{stck.StockInfo.SecondaryStockLocation.DisplayName}}: {{stck.StockInfo.SecondaryStockLocation.Amount|number}} {{stck.StockInfo.SecondaryStockLocation.Uom}}
Særlige returbetingelser

Produktbeskrivelse

Typenr.:
LM Nr.:
Eget Varenr.:
4322710
7898108421
-
Rabatkode:
UNSPSC (v. 19.0501):
HS Code:
80190777
41113716
90308990
Fluke Multimode Encircled Flux compliant test reference kabelsæt Bruges til testning af 62.5um LC terminerede fibre. Indeholder: 2 stk. 2m kabel SC/LC 2 stk. 2m kabel LC/LC
Leverandørens typenr.MRC-625EFC-SCLCKIT
Fibertype62,5µm
KonnektortypeSC/LC
;